Tip

Rozběhni se z místa

50
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Jsi začátečník? Máš v sobě odhodlání? Chceš začít běhat? Potřebuješ motivaci? Rozběhni se s námi z místa :) 


  • Skladem
149 Kč
Kategorie: Výzva: Rozběhni se z místa
 

Rozběhni se z místa je mottem běžecké výzvy PERFECT 3 pro všechny. Možná pro úplné amatéry. Pro naprosté začátečníky. Pro ty, kteří se chtějí začít hýbat, ale nevoní jim činky, švihadlo, angličáky, kliky či sklapovačky. Pro všechny, kdo by raději vyběhli ven do přírody nebo na asfaltku, dali si sluchátka do uší a šli uběhnout své první kilometry. Pro ty, co už možná kdysi běhali, ale chybí jim odhodlání znovu to zkusit.

Řekni své kámošce a vyběhněte spolu. Zaregistruj se a získej za své první naběhané kilometry (minimálně 3 km) památku ve formě kovové medaile!

Medaile je stříbrná. Je z kovu. Má na sobě název výzvy - PERFECT 3 a také název etapy STARTER. Délku 3 km nemusíš uběhnout hned v první den svého běhu. Dostávej se k dané délce po troškách a až budeš cítit, že uběhneš 3 km naráz, získáš medaili.  

Jak na to?

1. Zakup si startovné! Nejlepší je se do toho vrhnout po hlavě, aby člověk nemohl couvnout a vyhecoval sám sebe k výkonu, o kterém dlouho jen mluvil a planě plánoval :-) 

2. Nainstaluj si do mobilu aplikaci s GPS, která ti bude měřit uběhnuté kilometry (já mám nejraději Run Tracker https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitness22.running&hl=en)

3. Důkaz o naběhaných kilometrech (minimálně 3 km) zašli ve formě screenshotu z aplikace, kterou budeš při běhu používat! 

4. Po zaslání důkazu na email info@3tvirtual.cz ti bude zaslána medaile na adresu, kterou jsi zadala při objednávce startovného. 

5. Abychom výzvu nějak časově limitovali, nechávám ti na splnění 2 měsíce od zaplacené objednávky/startovného. Pak ti medaili zašlu tak či tak, ale radost ti asi neudělá :-) Jdi a zvedni se! Uvidíš, že ten pocit z vlastního výkonu bude nejvíc!!!!