Tip

Rozběhni se z místa | etapa STARTER

50
  • 1 z 2

Jsi začátečník? Máš v sobě odhodlání? Chceš začít běhat? Potřebuješ motivaci? Rozběhni se s námi z místa :) 


  • Skladem
180 Kč
Kategorie: Virtuální běhy
 

Rozběhni se z místa je naše běžecká výzva v dlouhodobé soutěži PERFECT 3 pro úplné amatéry. Pro naprosté začátečníky. Pro všechny, kteří se chtějí začít hýbat, ale nevoní jim činky, švihadlo, angličáky, kliky či sklapovačky. Pro všechny, kdo by raději vyběhli ven do přírody nebo na asfaltku, dali si sluchátka do uší a šli uběhnout své první kilometry. 

Řekni své kámošce a vyběhněte spolu. Zaregistrujte se v naší výzvě a získejte za svých prvních 10 km památku ve formě kovové medaile!

Soutěž PERFECT 3 je v etapě STARTER pro naprosté začátečníky, ale také pro ty, kteří se potřebují dokopat zpět k výkonu, kteří horko těžko hledají cestu zpět k běhu. 

SOUTĚŽ PERFECT 3 čítá celkem tři etapy, které se plánují a s každou další etapou se bude náročnost navyšovat :)) 

Délku 10 km běhej PO TROŠKÁCH a ne naráz! K tomu se postupně dostaneš, až budeš pokročilá! Ze začátku sbírej kilometr po kilometru tak, jak sama uznáš za vhodné. Ne všichni máme možnost běhat každý den, i kdybychom chtěli, jest tak? :) Využij svých možností a pokoř něco, co jsi ještě nedokázala! 

 

Jak na to?

1. Zakup si startovné! 

2. Nainstaluj si do mobilu aplikaci s GPS, která ti bude měřit uběhnuté kilometry (my máme nejraději Run Tracker https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitness22.running&hl=en)

3. Kilometry budeš sčítat tak dlouho, dokud ti součet uběhnutých kilometrů nedá minimální délku 10 km!

4. Naběhané kilometry před datem zakoupení startovného se nepočítají!!!

5. Důkaz o naběhaných kilometrech zašli ve formě screenshotu z aplikace, kterou budeš při běhu používat! 

6. Po zaslání důkazu na email info@3tvirtual.cz ti bude zaslána medaile na adresu, kterou jsi zadala při objednávce startovného.